Jako upominek reklamowy może służyć praktycznie każdy przedmiot. Teraz firmy, które zajmują się ich sprzedażą, są w stanie spersonalizować je zgodnie z życzeniami zamawiającego i stworzyć z nich różnorodne gadżety na każdą okazję.

czekoladka

W ostatnich latach dużym powodzeniem cieszą się w szczególności słodycze z logo firmy – teraz to nie tylko cukierki, ale mogą być to także batoniki, praliny czy czekolady, a nawet słodkie zestawy prezentowe na wyjątkowe okazje.

Nie tylko dla dzieci!

Słodycze uwielbiane są nie tylko przez maluchy. Praktycznie każdy dorosły lubi od czasu do czasu także przekąsić coś pysznego, nie tylko czekoladę, ale również ciasteczka, żelki czy cukierki do ssania. Tutaj naprawdę wybór jest spory, dlatego można także indywidualnie dopasować rodzaj słodyczy do profilu działalności firmy. Przykładowo salony samochodowe i firmy związane z motoryzacją chętniej wybierają miętówki w metalowych pudelkach, natomiast butiki ubraniowe pralinki i czekoladki.

Gdzie zamówić słodycze z logo firmy?

Teraz słodycze personalizowane można zamówić praktycznie wszędzie – oferują je między innymi agencje reklamowe, ale można też bezpośrednio zamówić je w firmach, które zajmują się ich sprzedażą. Często także firmy takie posiadają własne studia projektowe, w których mogą przygotować dla klientów projekty personalizacji słodyczy – nie tylko logo, ale również innego rodzaju grafiki zależnie od potrzeb. Ceny nie są wysokie, chociaż trzeba od razu złożyć większe zamówienie. Warto pomyśleć o słodyczach jako upominku reklamowym!