Czekoladki firmowe – zaskocz słodkim podarunkiem!

Szukasz ciekawych pomysłów na podarunki dla klientów i dla kontrahentów? Postaw na to, co lubią wszyscy, czyli na pyszne czekoladki! Sprawdź, jakie czekoladki firmowe dostępne są obecnie w sprzedaży, i zobacz, gdzie warto je zakupić!

Kiedy warto kupić czekoladki firmowe?

Słodycze firmowe to w ostatnich latach jeden z najczęściej wybieranych podarunków, który cieszy się niesłabnącym powodzeniem na różne okazje. To bardzo szeroka kategoria upominków reklamowych, do której zaliczane są również czekoladki firmowe.

Firmowe czekoladki dostępne są w wielu wyśmienitych smakach i formach, dlatego można łatwo dopasować je do własnych potrzeb.

Wyśmienite czekoladki firmowe mogą sprawdzić się na różne okazje. Te drobniejsze idealnie nadają się jako poczęstunek podczas ważnych wydarzeń albo jako dodatek do zakupów. Te większe, na przykład w formie efektownych bombonierek, wspaniale nadają się na podarunek dla ważnych klientów albo kontrahentów.

Asortyment jest bardzo szeroki, dlatego można łatwo dopasować rodzaj i smak czekoladki na różne okoliczności i dostosować również do własnego budżetu przeznaczonego na ten cel.

Rodzaje czekoladek firmowych – co warto zamówić?

Do kategorii czekoladek firmowych zaliczane są między innymi:

Czekolady

To najczęściej kupowane czekoladki, które występują w różnych odsłonach. Do wyboru są małe czekoladki w formie karnecików oraz cukierków sprzedawanych luzem, ale również większe czekolady w różnych kształtach. To nie tylko popularne czekolady mleczne czy gorzkie, ale też białe lub różowe. Można również kupować czekolady z dodatkami.

Czekoladowe medale

Świetny podarunek firmowy, ponieważ medal z czekolady może być również dostosowany specjalnie do potrzeb klienta przez umieszczenie na nim logo. Czekoladowe medale świetnie nadają się jako gadżet reklamowy oraz nagroda do wygrania w konkursach.

Czekoladowe monety

Również bardzo popularne czekoladki firmowe, które posmakują każdemu. Pakowane są w złocony papier i uzupełnione o logo firmy. Często wybierane są na różne eventy, na przykład na targi czy na otwarcia.

Czekoladowe figurki

Zachwycające różnorodnością słodkości, które występują w wielu interesujących wariantach. Do tej kategorii zaliczane są między innymi figurki świąteczne, figurki pojazdów, narzędzi czy gadżetów, które można dopasować do okoliczności lub do branży firmy.

Czekoladowe lentilki

Uwielbiane przez dzieci i nie tylko. Te czekoladki na pewno przypadną do gustu każdemu amatorowi słodkich przekąsek.

Czekoladowe wiadomości

To interesująca propozycja na liście, ponieważ czekoladowe wiadomości robią wyjątkowe wrażenie i mogą być personalizowane w pełni. Wiadomość układana jest z czekoladek z literkami i może zawierać życzenia, podziękowanie albo inny przekaz, a także nazwę firmy.

 

 

Related Posts

Dodaj komentarz